پنجاه درصد تخفیف در خرید اول مشتریان جدید دریافت کد تخفیف

سها سرور

پیشرو در خدمات میزبانی و مبتنی بر وب

سها سرور را بهتر بشناسید

خدمات هاستينگ و میزبانی فضای وب سها سرور، کار خود را با راه اندازی با كيفيت ترين سرورها در دیتاسنترهای معتبر دنیا، خدمات رسانی به هموطنان عزيز در حيطه ميزبانی وب و طراحی سایت را آغاز کرده است، اين گروه از ابتدای كار خويش، رضايتمندي مشتريان و ارائه خدمات هاستينگ با كيفيت عالی در سرورهای پر سرعت و قدرتمند و پشتيبانی همه جانبه از كاربران را سرلوحه كار خويش قرار داده است و در اين راه كوشيده است و به اميد خداوند منان، نهايت سعي خويش را براي رضايت هموطنان عزيز، به كار مي بندد به طوری كه حتي در ايام تعطيل رسمي نيز پاسخگوی سوالات و مشكلات كاربران عزيز مي باشد.

سها سرور، ارائه دهنده سرورهای ابری و اختصاصی

۳۵۰۰ تعداد مشتریان

۶۰۰۰ دامنه ثبت شده

۳۰۰۰ اکانت هاست

۵۰ تعداد کارمندان

دیتاسنترها

تمامی دیتاسنتر های طرف قرارداد با سها سرور از معتبرترین دیتاسنتر های جهان می باشند. دیتاسنتر هایی که از لحاظ کیفیت، سرعت و پایداری زبان زد عام می باشند.

ضمانت سها سرور

ارایه سرویس حرفه ای برای حرفه ای ها

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم ابرهاست آماده ارایه پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز می باشد. پشتیبانی محصولات خود را به تیم مجرب ۹ نفره ابرهاست در ۳ شیفت در ۲۴ ساعت بسپارید.

ضمانت بازگشت وجه

ارایه ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی تا ۳۰ روز در سرویس های میزبانی وب اشتراکی. با ارایه این ضمانت قصد داریم تا رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪

ارایه گارانتی آپتایم ۹۹.۹٪ در تمامی محصولات. جدا از کیفیت و سرعت بالای محصولات، پایداری و آپتایم، یکی دیگر از مزیت های مهم در ابرهاست می باشد. وضعیت سرورها